Szczegóły oferty:


Pomoc techniczna

Jeżeli masz pytania zadzwoń
lub skorzystaj z formularza zapytania dostępnego w dziale do pobrania

Oferta NAAR Technik dla przemysłu

zespół inżynierów

W ofercie NAAR Technik znajdą Państwo rozwiązania dla instalacji odpylania przemysłowego, wentylacji przemysłowej, transportu ścinków, odkurzaczy przemysłowych i centralnego odkurzania. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem pozwalającym rozwiązać najtrudniejsze problemy.

Cechą charakterystyczną naszych działań jest bezkompromisowe podejście do jakości oferowanych urządzeń. Indywidualne analizy każdego problemu, z którym zwracają się do nas klienci pozwala nam dobrać najbardziej optymalne rozwiązania.

Oferta NAAR Technik

Dzięki właściwemu zrozumieniu wymagań stawianych przez nowoczesne technologie, obowiązujące normy techniczne i środowiskowe jesteśmy w stanie zapewnić naszych klientów, że oferowane przez nas instalacje są niezawodne, bezpieczne oraz energooszczędne.

Kompleksowe realizacje

Potrafimy zapewnić Państwu kompleksowe realizacje zagadnień - od projektów, poprzez opracowania koncepcyjne, po wykonawstwo, uruchomienia i szkolenia z obsługi na zakładzie inwestora. Wszystkie z oferowanych instalacji objęte są przez nas serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, co pozwala nam uzyskać pewność działania i zadowolenie przyszłych użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakresie: odpylania przemysłowego (aspiracji pyłów i hermetyzacji), odkurzaczy przemysłowych i centralnego odkurzania, transportu pneumatycznego oraz wentylacji.

W zakresie naszych usług zapewniamy:

  • Doradztwo techniczneProblemy z jakimi zwracają się do nas inwestorzy stają się naszymi problemami....

  • Przegląd, serwis, gwarancja NAAR Technik szczególną uwagę kładzie się na zapewnienie niezawodności i bezawaryjności zainstalowanych urządzeń...

  • Materiały eksploatacyjneNAAR Technik posiada w swojej ofercie materiały eksploatacyjne i części zamienne ...

  • Certyfikaty, atesty, deklaracje Instalacje dostarczane przez NAAR Technik wykonywane są w oparciu o urządzenia i materiały najwyższej jakości ...