• Doradztwo techniczneProblemy z jakimi zwracają się do nas inwestorzy stają się naszymi problemami....

  • Materiały eksploatacyjneNAAR Technik posiada w swojej ofercie materiały eksploatacyjne i części zamienne ...

  • Przegląd, serwis, gwarancja NAAR Technik szczególną uwagę kładzie się na zapewnienie niezawodności i bezawaryjności zainstalowanych urządzeń

  • Certyfikaty, atesty, deklaracje Instalacje dostarczane przez NAAR Technik wykonywane są w oparciu o urządzenia i materiały najwyższej jakości ...

Przegląd, serwis, gwarancja

serwis

Nowoczesne technologie produkcyjne stawiają często wymagania funkcjonowania instalacji bez przerw przez większość godzin w roku. Dlatego w NAAR Technik szczególną uwagę kładzie się na zapewnienie niezawodności i bezawaryjności zainstalowanych urządzeń.

W momencie oddania instalacji do użytku, w zakładzie inwestora prowadzony jest instruktaż dotyczący podstawowych czynności obsługowych z zakresu jej funkcjonowania z symulacją przypadków, jakie mogą wystąpić w trakcie użytkowania. Dzięki odpowiednim szkoleniom personelu na zakładzie inwestora eliminuje się podstawowe zagrożenia związane z niewłaściwą obsługą. Dla zapewnienia poprawnego działania instalowanych rozwiązań zarówno instalacje odpylające, odkurzające, usuwające i transportujące ścinki i odpady oraz systemy zabezpieczeń przeciwwybuchowych objęte są okresowymi przeglądami serwisowymi.

przeglądy

Przeglądy dokonywane są na ogół co sześć miesięcy, co pozwala nam kontrolować stan funkcjonowania instalacji i z wyprzedzeniem zapobiegać ewentualnym awariom. Z każdego przeglądu sporządzany jest protokół serwisowy, w którym inwestor znajduje cenne wskazówki dotyczące obsługi, stanu urządzeń i instalacji, okresów zamówień części eksploatacyjnych.

Takie funkcjonowanie serwisu wielokrotnie pozwoliło nam: zdobyć zaufanie naszych klientów, zniwelować przestoje zakładów do minimum, zapobiec poważnym awariom linii produkcyjnych, oszczędzać pieniądze i czas naszych inwestorów. Wiemy, że właściwe funkcjonowanie naszych instalacji prowadzi nas do kolejnych sukcesów dlatego właściwy serwis jest jedną z kluczowych spraw na które w NAAR Technik kładzie się nacisk.

gwarnacja

Przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę udostępniamy Państwu pomoc techniczno-serwisową. Pomoc skierowana jest do wszystkich użytkowników naszych urządzeń oraz instalacji. Profesjonalnie przygotowani konsultanci oraz doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny, niezależnie od pory dnia i roku. W przypadku, gdy konieczny okaże się przyjazd służb serwisowych, pracownicy Infolinii zorganizują ich przyjazd do Państwa w jak najkrótszym czasie.
Serwis 24 godziny, 365 dni: +48 32 445 30 89, e-mail: serwis@naar.pl

Zapoznaj się z pełną oferta NAAR Technik